Олег Гончарук: Проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі у Крилосі відіграє важливу роль у відродженні української духовності

news-image
11 липня голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів робочу нараду з питань підготовки до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (давній Галич).

В нараді взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) та члени організаційного комітету з підготовки Патріаршої прощі. Зазначалося, що цьогоріч вона відбудеться 4-5 серпня й буде присвячена Року Божого Слова в Україні та 1030-річчю хрещення Русі-України. Присутні ознайомилися з основними заходами, локаціями та порядком проведення прощі, в якій запланована участь Блаженнішого Патріарха Святослава.

 «Проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі у Крилосі відіграє важливу роль у відродженні української духовності, – зазначив Олег Гончарук. – Завдяння влади – забезпечити для прочан комфортні та безпечні умови перебування на Прикарпатті, зокрема, й безпосередньо під час Архиєрейської Божественої Літургії». Очільник області дав відповідні доручення, зокрема, щодо організації роботи медичної й волонтерської служб, забезпечення послугами мобільного та Інтернет-зв’язку, інформаційної кампанії про проведення Прощі.

Володимир Війтишин відзначив щорічну добру спільну співпрацю церкви і місцевої  влади в організації Патріаршої прощі в Крилосі. За його словами, такі заходи сприяють відродженню нашої державності.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

11.07.2018 15:57