Олег Гончарук привітав прикарпатських лісівників із професійним святом

news-image
Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії на урочисте святкування Дня працівника лісу, яке традиційно відзначається у третю неділю вересня, зібралися представники галузі на Прикарпатті. Привітати їх з професійним святом прийшли голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Лісове господарство області, попри труднощі і потребу вирішення безлічі проблем, стабільно розвивається. Працівники галузі виконують поставлені завдання з охорони лісу, створення нових насаджень, будують лісові дороги, забезпечують облаштування рекреаційних зон. Варто додати, що нині на підприємствах лісового господарства області працюють понад 3000 чоловік.

На їхній вагомій ролі у розвитку лісу як безцінного дару наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук, вітаючи учасників урочистого зібрання. «Ваша щоденна клопітка праця й професіоналізм є вагомим внеском у збереження та охорону прикарпатських лісів, розвиток економіки області, - підкреслив очільник Прикарпаття. – Впевнений, що саме завдяки вам будуть збережені для наступних поколінь унікальні природні скарби нашого краю».

Під час урочистостей за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята були відзначені кращі працівники лісової галузі Івано-Франківщини.

Для учасників зібрання мистецькі колективи Івано-Франківська підготували святковий концерт. Крім того, лісові підприємства області у фойє філармонії розгорнули «зелену виставку» з кращими зразками посадових матеріалів та художніми композиціями із дерева.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

13.09.2017 11:59