Олег Гончарук привітав працівників лісового господарства області з професійним святом

news-image
Очільник Прикарпаття завітав сьогодні до Галицького національного природного парку (с. Крилос), де урочисто відзначали День працівника лісу.

Вітаючи із професійним святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України, Олег Гончарук зазначив: «Сьогодні перед лісівниками постало багато викликів, але я переконаний що вони не завадять вам виконувати свою роботу професійно. Ви робите надзвичайно багато для того, щоб зберегти і примножити наше спільне національне багатство».

Нагороджуючи лісівників краю спільно із заступником голови обласної ради Сергієм Басарабом, Олег Гончарук зазначив, що їх щоденна копітка праця є не лише великим внеском у збереження та охорону прикарпатських лісів, але й вагомою складовою розвитку економіки області.

Під час свята презентовано шкільні лісництва та лісові господарства області, проведено майстер-клас з топінарію, виставки лісівничої та мисливської амуніції, різьбярства, відбулися дефіле мисливського одягу та аксесуарів, дегустація страв мисливської кухні, виступи вокально-хореографічних колективів.

 

14.09.2018 16:09