Олег Гончарук поспілкувався із представниками прикарпатських ЗМІ

news-image
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації.

Очільник Прикарпаття розповів про стан справ щодо розвитку дорожньої інфраструктури області, зокрема, про проведення будівельно-ремонтних робіт на ділянках доріг державного і місцевого значення, окреслив перспективи відновлення автошляхів у наступних роках. Також Олег Гончарук відповів на запитання журналістів щодо незабезпеченості фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати працівників бюджетних установ Івано-Франківщини.

Розповів Олег Гончарук і про заблоковані рахунки управління капітального будівництва департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації через позов до суду одного з підприємств, яке у 2011 році проводило будівництво очисних споруд у м. Коломия.

«Усі питання, які стосуються даної проблеми, вирішуватимемо виключно у правовому полі, - наголосив Олег Гончарук. – Окрім того, варто повідомити, що наразі тривають слідчі дії щодо підтвердження або непідтвердження виконання підрядником своїх зобов’язань у повному обсязі». 

 

14.09.2018 13:02