Олег Гончарук: Коломийщина - в авангарді розвитку медичної галузі на Прикарпатті

news-image
Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук з робочою поїздкою відвідав Коломийський район. Разом із народними депутатами України Андрієм Іванчуком, Максимом Бурбаком та Володимиром Шкварилюком він побував у центральній районній лікарні та поліклініці.

Посадовці ознайомилися із роботою нового медичного обладнання, яке минулого року було придбано за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, зокрема, оглянули ангіографічний апарат, мамограф та УЗД-апарат.

За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Лесіва, завдяки новому ангіографу, який почав функціонувати у середині милого року, можна вчасно діагностувати та попередити серцево-судинні захворювання. Так, як зазначив завідувач лікарні, щороку на Коломийщині реєструють 140-150 інфарктів та понад 320 інсультів. Відтак, здійснивши обстеження судин організму на ангіографі, можна вчасно діагностувати захворювання та провести необхідні медичні процедури, зокрема, спрогнозувати захворювання чи попередити його.

На переконання Олега Гончарука, придбати медичне обладнання для закладів охорони здоров’я Коломийщини стало можливим завдяки консолідованій роботі як народних депутатів, так і представників місцевої влади. Також очільник області відзначив ініціативи Президента України Петра Порошенка у реформуванні медичної галузі, що дало змогу оновити матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я області, що, своєю чергою, поліпшить якість обслуговування прикарпатців.

«Спільна позиція усіх рівнів влади дозволила розвинути медичну галузь району, забезпечити надання якісно нових медичних послуг жителям Коломийщини та навколишніх районів», - наголосив очільник Прикарпаття.

За словами Андрія Іванчука, пройти обстеження на ангіографі зможуть також жителі Косівського, Городенківського та Снятинського районів, адже в майбутньому Коломийщина стане одним із п’яти госпітальних округів, які функціонуватимуть на території області.

Посадовці зазначили, що в Україні наразі немає такого районного центру, в якому би функціонувало настільки високодіагностичне медичне обладнання. Воно дасть змогу підвищити якість надання послуг та вчасно виявити захворювання.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

11.02.2019 15:24