Очільники та фахівці об’єднаних територіальних громад області ознайомилися з досвідом децентралізації в Польщі

news-image
Минулого тижня делегація Івано-Франківської області з навчальним туром побувала у Люблінському воєводстві (Республіка Польща) задля вивчення кращих практик господарювання гмін. Поїздку організували за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

З досвідом сусідів знайомилися голови та працівники об’єднаних територіальних громад і селищних рад області. Очолив делегацію радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул.

Для посадовців з Прикарпаття було презентовано функціонування повіту, а також інвестиційні проекти та реалізовані ініціативи, які стосуються удосконалення освіти, роботи із людьми з особливими потребами, поводження з відходами, покращення енергоефективності, термомодернізації в гмінах повіту Любартув тощо. У результативності цих проектів представники Івано-Франківщини змогли наочно переконатися, побувавши в кількох навчальних закладах, будинку соціальної допомоги, пункті збору побутових відходів, на сміттєпереробному заводі та інших об’єктах.

За словами радника голови облдержадміністрації Валерія Крецула, навчальний тур дозволив отримати певні знання про функціонування гмін, дізнатися про конкретні приклади організації роботи на місцях щодо впровадження проектів модернізації закладів освітньої і соціальної сфери, житлово-комунального господарства, щоб в подальшому використовувати здобутки сусідів з Польщі та адаптувати їх до наших реалій. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.09.2017 17:08