Обговорено шляхи співпраці з іноземним інвестором

news-image
Всебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади. На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

Інвестиційні кошти, як висловилась посадовець, забезпечують введення в експлуатацію нових виробництв, а разом з тим - впровадження новітніх технологій і, як наслідок, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Якраз такі виробничі потужності з виробництва електричної та теплової енергії із використанням альтернативних видів палива іноземний інвестор планує розмістити у Галицькому районі.

Однак, для початку будівельних робіт слід з отримати різного виду дозволи та погодження. Разом з тим, через тривалий процес реорганізації окремих інспектуючих установ проходження інвестором цієї процедури дещо затягнулося.

Вирішити цю проблему взялася обласна державна адміністрація, до якої з проханням допомогти звернувся іноземний інвестор, що і стало приводом для проведення робочої зустрічі, за результатами якої у найближчі терміни питання буде вирішено.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

21.04.2017 10:11