Обговорено питання про стан розрахунків бюджетних установ області за спожитий природний газ

news-image
Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада з питань забезпечення природним газом бюджетних установ області.

Участь в її роботі взяли директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, керівники газорозподільного і газопостачального підприємств, а також представники райдержадміністрацій, департаментів освіти, науки та молодіжної політики, охорони здоров’я, департаменту соціальної політики, управління культури, національностей та релігій ОДА.

Обговорили питання щодо наявності заборгованості за природний газ, спожитий під час минулого опалювального періоду окремими бюджетними установами області. За підсумками наради головам Тлумацької, Тисменицької, Косівської та Коломийської РДА, керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації дано доручення забезпечити повне погашення простроченої заборгованості за спожитий природний газ закладами освіти, медицини, соціальної політики та культури до початку опалювального періоду 2018/19 року.

Водночас з метою недопущення зриву опалювального сезону 2018/19 року наголошено на необхідності своєчасно розпочинати тендерні процедури щодо закупівлі природного газу для забезпечення потреб бюджетних установ області.

Розглянуто також питання про облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу закладів освіти, медицини, соціальної політики і культури.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

12.07.2018 11:23