Обговорено організаційне підґрунтя реформи з децентралізації на Прикарпатті

news-image
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук взяла участь у нараді з питань організації виконання заходів щодо добровільного об’єднання громад та реалізації реформи децентралізації на Прикарпатті.

Посадовець підкреслила важливість організаційної роботи у проведенні реформи з децентралізації в області: «ОТГ потребують допомоги та підтримки у налагодженні своєї діяльності. Необхідно закумулювати зусилля усіх структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, центру розвитку місцевого самоврядування задля вивчення пріоритетів створення ОТГ та їх проблемних питань. Ми повинні прогнозувати проблеми, з якими зустрінуться ці громади, та допомагати їм їх вирішувати».

На нараді, у якій взяли участь директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, радник голови ОДА Валерій Крецул та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації обговорювали питання планування реформ на Івано-Франківщині.

Увага керівників області була зосереджена на організаційній складовій створення нових об’єднаних територіальних громад на Івано-Франківщині.

Йшлося й про організацію роботи міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів в області. Також увага посадовців була зосереджена на питанні доопрацювання перспективного плану формування територій громад. Обговорювали й питання проведення робочих виїздів в об’єднані територіальні громади для надання консультативної допомоги.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів облдержадміністрацій доручено вивчити проблемні питання об’єднаних територіальних громад та взяти під особистий контроль проведення реформи з децентралізації в області.

08.10.2019 13:50