Об’єднаним територіальним громадам Коломийщини надали методичну допомогу

news-image
11 травня відповідно до графіка заходів щодо добровільного об’єднання громад та реалізації реформи децентралізації на Прикарпатті радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул, керівник апарату Коломийської райдержадміністрації Михайло Беркещук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники регіонального центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Нижньовербізьку, П’ядицьку, Матеївецьку об’єднані територіальні громади.

Відбулися зустрічі з працівниками апаратів об’єднаних територіальних громад, старостами, керівниками закладів та установ, які знаходяться на території громади та іншими представниками громади.

За результатами зустрічей напрацьовано шляхи вирішення питань організації роботи об’єднаних територіальних громад у бюджетній, фінансовій, освітній, медичній та інших сферах діяльності.

І ще одна приємна подія цього дня – голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук запросив гостей взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.05.2017 12:00