На засіданні експертної ради з питань книговидання обговорено підсумки першого туру конкурсу

news-image
Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося засідання експертної ради з питань книговидання, на якому йшлося про проведення конкурсу з визначення видавничих проектів, які фінансуватимуться у 2019 році за кошти обласного бюджету.

Члени експертної ради, а це відомі в області письменники, науковці,  журналісти, видавці, проаналізували результати першого етапу голосування щодо формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за бюджетні кошти.

Зазначалося, що у березні-квітні відбувся прийом конкурсних пропозицій, які надавали автори творів та юридичні чи фізичні особи-підприємці, зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції.

У цьому році учасниками конкурсу стали 8 видавництв та 1 фізична особа–підприємець: «Фоліо» з м. Харків; ПП «Апріорі» і ТОВ «Література та мистецтво» зі Львова; ТОВ «Фоліант», ТзОВ "Місто НВ», ТзОВ «Дискурсус» з Івано-Франківська, «Коломийська друкарня ім.Шухевича», «Писаний камінь» з Косова та приватний підприємець  Майданчук І.І.

Загалом до переліку було включено 44 суспільно-значущі твори  авторів з Прикарпаття, 27 з яких пройшли у другий тур.

Члени експертної ради визначили межу прохідності в шість балів для видань, за які вони таємно будуть голосувати у другому турі, і які будуть надруковані за кошти обласного бюджету та передані бібліотекам Прикарпаття.

Додамо, що конкурс проводиться управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

10.05.2019 15:49