На Снятинщині відзначили лауреатів премії імені Марка Черемшини

news-image
Вчора у Снятинському районному будинку культури уже вдвадцяте відбулося традиційне урочисте вручення премії імені М.Черемшини, приурочене 144-ій річниці від дня народження українського письменника і громадського діяча, адвоката та доктора права Марка Черемшини.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич, заступник голови районної ради Петро Маліборський, секретар міської ради Марія Орищук, а також лауреати цьогорічної та минулорічних премій імені Марка Черемшини, представники громадськості.

Переможцями стали:

- у номінації «Література і літературознавство» – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України,  журналіст, публіцист, прозаїк та поет Олег Ганущак.

- у номінації «Журналістика, видавнича справа, просвітницька діяльність, науково-дослідницька і пошукова робота та краєзнавство» – публіцист, документаліст, літературний краєзнавець Іван Мисюк .

- у номінації «Концертно-виконавська та композиторська діяльність» – соліст-вокаліст Снятинського РБК Христина Боднарук.

- у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, народні промисли, архітектура і дизайн» – студент Львівської Національної академії мистецтв, скульптор Роман Рабик.

Між врученнями премій для лауреатів звучали музичні подарунки від аматорів Покуття.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

14.06.2018 14:33