На Снятинщині відкрито підрозділ місцевої пожежної команди

news-image
Днями в селі Вовчківці Снятинського району відбулося відкриття підрозділу місцевої пожежної команди. У цьому населеному пункті проживають понад дві тисячі людей, тому створення тут місцевої пожежної команди – це ще один крок до безпечного життя краян та збереження їхнього майна.

Відкриття підрозділу стало спільною справою як сільського голови Івана Рурика і громади села, керівництва району, так й управління ДСНС в області, яке передало на баланс місцевій пожежній команді спеціальний пожежний автомобіль.

У заході з нагоди відкриття пожежного підрозділу взяли участь керівництво району, управління ДСНС в області, представники органів місцевого самоврядування, духовенство й мешканці навколишніх сіл.

Під час урочистостей начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький підкреслив важливість функціонування пожежного підрозділу в цьому населеному пункті та зауважив, що це вже шостий підрозділ місцевої пожежної охорони на Снятинщині. З півтори сотні пожеж, що трапилися у районі, половина ліквідована саме працівниками місцевої пожежної охорони, які першими прибували до місця подій та рятували людські життя і майно.

У ході урочистостей, представник духовенства, настоятель Храму Пресвятої Богородиці о. Іван Коржинський, освятив автомобіль та приміщення пожежного депо, де нестиме службу особовий склад. 

Не обійшлося на святі і без подарунків. Володимир Чернецький вручив сільському голові Івану Рурику подяку управління ДСНС в області за особистий внесок у підвищення безпеки та цивільного захисту населення і територій, а пожежній команд – комплект бойового одягу та мобільний телефон.

Новостворений підрозділ буде здійснювати виїзди на ліквідацію пожеж, надзвичайних ситуацій на території сільської ради та, у випадку необхідності, залучатиметься для надання допомоги з реагування на надзвичайні ситуації в інших населених пунктах Снятинського району.

Загалом на Івано-Франківщині нині функціонують 30 підрозділів МПО.

09.11.2018 14:29