На Снятинщині провели в школі День Пенсійного фонду

news-image
Одним із пріоритетних напрямків роботи Пенсійного фонду є оперативне обслуговування громадян, надання якісних соціальних та інформаційних послуг, незалежно від місця проживання.

Такими словами розпочала День Пенсійного фонду в Горішньо-Залучанській загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів начальник Снятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ольга Мерлюк.

Захід відбувся в рамках проведення роз’яснювальної роботи з метою ознайомлення присутніх з основними засадами пенсійної реформи та роботою, яку проводить Пенсійний фонд щодо впровадження нових технологій та сервісу обслуговування громадян.

Ольга Мерлюк розповіла присутнім про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та зручність його використання. Перевагою користування веб-ресурсом є без зайвих витрат часу в режимі «он-лайн» для одержування інформації про нараховану заробітну плату, набутий страховий стаж та сплачені внески і можливість таким чином контролювати дані, що впливають на розмір майбутньої пенсії.

Під час зустрічі роздано інформаційні буклети щодо питань порядку призначення пенсій, зміни способу виплати пенсій, порядку набуття страхового стажу та інше.

05.12.2018 14:29