На Рогатинщині пройде І-ий Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій «Залізна бартка»

news-image
Днями у приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення І-го Всеукраїнського фестивалю воїнських традицій «Залізна бартка», який відбудеться на території села Липівка.

Метою його проведення є збереження, відродження та популяризація воїнських традицій та культурної спадщини Карпатського регіону; розвиток фізичних якостей дітей та юнаків при роботі з барткою; удосконалення професійних навичок у парубків та дорослих.

Програма включатиме обряд закінчення жнив «обжинки»; ігри та забави з барткою, які формують розвиток фізичних та рульових якостей у дітей та юнаків;

вправи-змагання з барткою, які розвивають і удосконалюють набуті вміння та навички у парубків та дорослих; локації народних ремесел (майстер-класи для дітей та дорослих з ковальства, гончарства, скульптури та ін.); ярмарки; виставки; презентації; виступи творчих колективів та локацію харчування.

Організатор фестивалю, громадська організація бойове мистецтво «ХОРС», запрошує жителів Прикарпаття відвідати І-ий Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій «Залізна бартка», який відбудеться 24 серпня 2018 року у селі Липівка Рогатинського району.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

06.08.2018 17:07