На Прикарпатті  пройшло засідання координаційної ради конгресу родин воїнів, загиблих в російсько-українській війні громадської спілки «Єдина родина України»

news-image
Сьогодні під гаслом «Біда не зламала, біда об’єднала»  відбулося засідання координаційної ради конгресу обласних, міських, районних голів громадських організацій – родин воїнів, загиблих в російсько-українській війні громадської спілки « Єдина родина України».

Захід пройшов у м. Яремче. У ньому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО Степан Чомко, представники громадських організацій родин воїнів загиблих в російсько-українській війні.

Метою засідання координаційної ради конгресу було зміцнення робочих зв’язків між обласними громадськими організаціями родин воїнів, загиблих в російсько-українській війні, грунтове визначення основних напрямків роботи, налагодження комунікацій з владними структурами і суспільством та розгляд можливостей залучення членів громадських організацій родин воїнів до суспільно-громадської діяльності.

Також основним завданням, що стоїть перед учасниками, є напрацювання, яке дасть можливість отримати статус Всеукраїнська громадська спілка « Єдина родина Україна».

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука  Марія Савка привітала усіх представників областей на прикарпатській землі та  висловила шану родинам героїв, які полягли у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави. А також подякувала Степану Чомку, який допомагає у відстоюванні законних прав родин загиблих.

У своїй промові вона зазначила,  що саме створення Всеукраїнської громадської спілки допоможе налагодити зв’язки між обласними, районними, міськими громадськими організаціями та покращить комунікацію із органами місцевої влади у вирішенні питань медичного, правового, та соціального спрямування. І саме  для влади, головне конструктивна співпраця, адже спільними зусиллями буде досягнено  позитивних результатів.

За словами Степана Чомка, громадська спілка займається тим, що згуртовує громадські організації всіх областей України, завданнями  якої є підтримка родин, вшанування пам’яті героїв і патріотичне виховання молоді. На сьогоднішній день робляться перші кроки для того, щоб в наступному році спілка набула офіційного статусу «Всеукраїнської».

25.11.2018 16:04