На порозі якісних змін прикарпатські пенсійники визначилися із тактикою впровадження новітніх технологій

news-image
Пенсійна система на порозі якісного фунціонального оновлення, і цей перехід на новітні технології не в якійсь там перспективі, а вже, на марші.

На  нараді-семінарі із заступниками начальників управлінь Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області 29 вересня ц. р. тривала зацікавлена розмова про тактику здійснення реформи, із стратегією якої Пенсійний фонд України визначився. Керівники 17 територіальних управлінь, відповідальні за організацію роботи з питань пенсійного забезпечення, вчилися менеджменту у впровадженні нових стандартів обслуговування громадян.

Як зазначив, відкриваючи форум, начальник головного управління Фонду Анатолій Назаров, метою реформи є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдині принципи нарахування пенсій. Він означив завдання органів Фонду області на сучасному етапі.

Програмою наради-семінару було передбачено чимало питань щодо особливостей організації прийому та розгляду звернень громадян, зокрема, запровадження системи обслуговування громадян в умовах запровадження інноваційних стандартів та обробки пенсійної документації та базі централізованих інформаційних технологій.

Учасники нарад жваво обговорювали законопроект № 2767 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій".

Було поставлено нові завдання у впровадженні новітніх технологій у сфері пенсійного забезпечення пілотний проект яких у тестовому режимі вже використовується у Галицькому й Рожнятівському районах, місті Калуші та Калуському районі.

Представники 17 територіальних управлінь Пенсійного фонду  мали змогу моделювати ситуації й обговорити особливості організації роботи по-новому, отримали ґрунтовні відповіді на всі питання, які у них виникли у ході навчання.

29.09.2015 14:32