На Покутті гостинно відкрили культосвітній заклад

news-image
У Провідну неділю в селі Стецева Снятинського району відбулася довгоочікувана подія - відкриття після капітального ремонту сільського будинку культури. Такий захід для мешканців значимий, адже відтепер в населеному пункті з’явився центр дозвілля для дітей, молоді та людей старшого віку.

На урочистості завітали народний депутат України Юрій Соловей, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Дроняк, заступник голови районної ради Петро Маліборський, місцеві жителі, голови територіальних громад сусідніх сіл. Традиційно, поважних гостей зустріли на порозі з хлібом та сіллю. Далі урочистості продовжилися на сцені оновленого будинку культури.

За вагомий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади Богдан Свіщовський вручив у подарунок колективу мистецької вітальні новенький ноутбук, а голові Стецівської сільської ради Василю Личуку - подяку.

Після урочистостей Будинок культури запрацював за своїм прямим призначенням. Тут відбувся перший концерт, який підготували відділ культури та релігій райдержадмістрації, школа та місцеві фольклорні колективи.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

16.04.2018 15:30