На Косівщині відкрито місцеву пожежну команду

news-image
Вчора, 11 квітня, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк взяв участь у презентації пожежної команди у селі Яворів Косівського району.

В заході також взяли участь начальник управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, голова районої ради Павло Ванджурак, заступник голови районної ради Володимир Петричук, начальник Косівського районного відділу управління ДС НС в Івано-Франківській області Василь Ковалюк, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та охорони праці РДА Віталій Кардащук,  сільський голова Валерій Коцелівський, депутати районної ради громадськість села.

 

На виконання розпорядження Косівської райдержадміністрації від 25.05.2018 року №231 «Про створення місцевої пожежної команди при Яворівській сільській раді» та рішення Яворівської сільської ради від 07.06.2018 року №116 «Про  створення та функціонування місцевої пожежної команди», з метою захисту життя, здоров'я і майна громадян, приватної, колективної та державної власності від пожеж, підтримання належного рівня пожежної безпеки в населених пунктах с.с. Бабин, Город, Річка, Снідавка, Соколівка та Яворів створено МПК «Яворів».

Яворівською сільською радою розроблено та затверджено положення про МПК, затверджено штатну чисельність підрозділу МПК. До складу МПК входять чотири водії.

Працівниками місцевої пожежної команди та Яворівським сільським головою Валерієм Коцелівським проведено ремонт автомобільного гаража для пожежного автомобіля та службового приміщення. Пожежній частині в оренду надано автомобіль.

У своєму виступі Віталій Кічерякз азначив, що пожежні-рятувальники – це безстрашні та мужні люди. В цей день, мені хотілося б побажати лише спокійних чергувань та безпечних буднів. Мирного неба, міцного здоров’я, сил та наснаги.

Він висловив сподівання, що пожежна команда буде важливим елементом безпеки нашого краю і окремого населеного пункту.

12.04.2019 15:11