На Косівщині уже завершено відновлювальні роботи на десяти об’єктах

news-image
До плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії було включено три об’єкти соціальної сфери та сім об’єктів комунальної власності (автомобільні мости).

На сьогодні завершено відновлювальні роботи на автомобільних мостах в селах Великий Рожин, Тюдів, Вербовець, Пістинь, Яворів, Річка.

16 листопада в селі Снідавка на відрізку Межиріки завершено роботи на останньому сьомому об’єкті, включеному до плану першочергових заходів, – відновлено автомобільний міст, пошкодження якого повінню відрізало від транспортного сполучення 54 домогосподарства.

Завдяки налагодженій співпраці керівництва райдержадміністрації з головою та виконавчим апаратом Снідавської сільської ради в стислі терміни вдалося організувати та якісно провести відновлювальні роботи на вищезгаданому об’єкті.

Роботу з відновлення автомобільного моста виконано сумлінно на високому професійному рівні завдяки виконавцю зазначених робіт ПП Морозюку М.І. та небайдужим жителям села Снідавка, які щоденно працювали на об’єкті.

Кошти на цей об’єкт виділено із резервного фонду державного бюджету.

17.11.2020 14:35