На Косівщині для учнів провели професіографічну екскурсію до сироварні

news-image
Нещодавно працівники Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для школярів, які відпочивають в санаторії «Косів», організувати професіографічну екскурсію до «Гуцульської сироварні».

Зауважимо, що гастрономічний туризм на Косівщині займає особливе місце, адже район славиться місцевою кухнею та автентичними стравами. В селі Яворів Косівського району відкрито туристичну атракцію «Гуцульська сироварня» – місце, яке сподобається шанувальникам здорового харчування, місцевої кухні і традиційного застілля.

Працівники закладу розповіли учасникам екскурсії, що сьогодні сири із «Гуцульської сироварні» відомі далеко за межами села Яворів. Підприємство відкрите для всіх бажаючих. Тут відвідувачі дізнаються, як створюється екологічно чистий сир, який до речі приготовлений за спеціальним рецептом, а також можуть спробувати його різновиди.

Під час екскурсії діти познайомилися із професіями на підприємстві, мали нагоду оцінити переваги володіння ними, побачити реальну потребу роботодавців.

08.11.2019 10:44