На колегії управління спорту ОДА визначили пріоритетні завдання

news-image
У четвер відбулася колегія управління спорту облдержадміністрації. Під час заходу нагородили кращих спортсменів та тренерів з літніх олімпійських та неолімпійських видів спорту Прикарпаття за підсумками 2019 року.

Першочерговим завданням колегії стало затвердження пріоритетних видів спорту, які отримають фінансування з обласного бюджету. Тож пріоритетними видами спорту для області у 2020 році визначили олімпійські види спорту: боротьба вільна, легка і важка атлетика, бокс, дзюдо і веслування на байдарках і каное, баскетбол і настільний теніс. Неолімпійські види спорту: пауерліфтинг, самбо, спортивне орієнтування і кікбоксинг.

Начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич наголосив, що пріоритетними видами спорту визначають ті, де є чемпіони світу, є спортивна інфраструктура і тренери, які мають високі досягнення.

Члени колегії підтримали запропонований перелік пріоритетних видів спорту.

Наступним питання був план роботи управління спорту обласної державної адміністрації на 2020 рік. Цього року велику увагу приділять важливим спортивним об’єктам, які зараз будуються: стадіону ІФНТУНГ, біатлонному комплексу (Буковель), спорткомплексу H2O (м. Коломия та реконструкція трамплінів (селище Ворохта).

14.02.2020 10:12