На Калущині дітям розповідали про цінність людського життя

news-image
18 травня у залі засідань Калуської райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району за участю духовенства та поліції. Організатором заходу «Життя – найвища цінність. Збережи його!» виступив методичний кабінет відділу освіти РДА.

Священик о. Володимир Костюк розповів дітям про життя з погляду християнської релігії та Біблії. Він наголосив, що кожна людина повинна жити в гармонії зі світом і природою, любити ближніх, не порушувати 10 Заповідей Божих та шукати шлях до спасіння своєї душі.

Заповнюючи своє життя самовідданою працею, присвячуючи його іншим людям, людина сама значно підвищує цінність власного життя. Вибір сенсу жит­тя, залежить від умов конкретного су­спільства, нахилів та здібностей конкретної людини. Про це говорили ведучі методист відділу освіти РДА Наталія Мірошник та голова ради старшокласників району Соломія Струк.

Представник поліції Тетяна Яцків зауважила, що якби людина не порушувала Божі Заповіді, то не потрібно було би й поліції. Адже, люди б не вчиняли ніяких правопорушень. Проте, на жаль, ідеального суспільства, де б не траплялися злочини, немає. Якщо говорити про правопорушення дітей, то вони найчастіше вчиняють дрібні, зазначає Тетяна Яцків. Хоча й часто трапляється, що діти, які дружать зі старшими, вчиняють і набагато складніші злочини. Таким чином, до злочину їх може затягнути погана компанія. Зараз, додає Тетяна Яцків, на обліку в поліції є 11 дітей, які вчиняли правопорушення.

Також під час «круглого столу» учасники обговорили актуальні питання віртуального світу. Передусім мова йшла про те, що діти в Інтернеті часто можуть знайти поганих наставників у соцмережах. Часто, як ми це знаємо із преси, такі історії закінчувались трагедіями – діти вчиняли самогубство. Тож, щоб вберегти їх від подібних ситуацій, педагоги за участю духовенства та поліції вкотре підкреслили дітям, що життя – це найвища цінність.  А дітям потрібно все робити для того, щоб бути щасливими та за них раділи їх рідні.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.05.2017 11:07