На Івано-Франківщині проходить семінар з питань діяльності Державної судової адміністрації України та її територіальних органів

news-image
Сьогодні у місті Яремче розпочався дводенний семінар з питань оптимізації діяльності Державної судової адміністрації України та її територіальних органів.

У роботі семінару беруть участь голова ДСА Зеновій Холоднюк та перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка, а також представники Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства України з питань державної служби, Рахункової палати, міжнародних організацій.

Планується, що під час семінару буде підбито підсумки роботи Державної судової адміністрації та її територіальних органів за перше півріччя поточного року, а також обговорено способи оптимізації діяльності відповідно до стандартів та рекомендацій Ради Європи в організації роботи судових інституцій.

Звертаючись до учасників семінару, Марія Савка зазначила, що сьогодні в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади, зафіксовані в Конституції, відбувається реформування правової системи. Тому професійна майстерність суддів повинна спрямовуватись на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – «Держава – для людей». «Лише там, де панує верховенство права, сила закону, людина може відчути себе справді захищеною і вільною. Створити умови для цього – головне завдання Державної судової адміністрації», – підкреслила посадовець.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

17.07.2017 17:10