На Івано-Франківщині підтвердили перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

news-image
У 56-річної жительки міста Івано-Франківська, яка померла в обласній клінічній інфекційній лікарні напередодні, підтвердили захворюваність на коронавірусну інфекцію COVID-2019.

Про це сьогодні під час проведення спільного засідання  Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Тимчасової обласної протиепідемічної комісії повідомив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

За словами очільника Прикарпаття, жінка тривалий час займалася самолікуванням і звернулася за допомогою медиків, коли стан здоров’я значно погіршився. До інфекційної лікарні вона потрапила у важкому стані.

«Сьогодні Київський лабораторний центр підтвердив наявність коронавірусної інфекції у пацієнтки інфекційної лікарні, яка померла напередодні, - розповів Віталій Федорів. – Контактною особою померлої був її чоловік, який повернувся із-закордону. Весь час він перебував на самоізоляції».

Додамо, що це вже третій смертельний випадок від COVID-2019 в Україні. Наразі діагноз коронавірусної інфекції підтверджено вже у 21 українця.

Медики вкотре наголошують: при перших ознаках захворювання звертатися до сімейних лікарів і не займатися самолікуванням.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.03.2020 20:55