На Івано-Франківщині обговорили особливості проекту «Поліцейський офіцер громади»

news-image
З цього питання днями у головному управлінні поліції Івано-Франківщини відбулася ознайомча координаційна нарада керівників блоку превенції та представників об’єднаних територіальних громад області.

Кожен з присутніх висловив своє бачення, думку, шляхи вирішення питань щодо охорони публічної безпеки та порядку, профілактики правопорушень у населених пунктах. Оскільки безпека людей – основна засада спільного проекту поліції та громадськості.

Основна вимога, висловлена представниками об’єднаних громад, це постійна робота дільничного офіцера поліції безпосередньо у громаді. Це дасть змогу швидше реагувати на заяви та повідомлення жителів, люди побачать, що поліцейський завжди поруч. Що у свою чергу покращить комунікацію населення та поліції.

Дільничний офіцер повинен відповідати за безпеку, як це передбачено законодавством, і в цьому йому допомагатимуть громадські формування.

Також поліцейський отримає робоче місце та всі відповідні умови  – запевнили присутніх представники об’єднаних територіальних громад. А поліція у свою чергу буде гідно виконувати свою правоохоронну функцію.

Поліцейський офіцер громади – це наступник крок у реформі Національно поліції України. Мета – забезпечення кожної громади поліцейським, який буде там працювати і жити. Поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади і звітуватиме про роботу не тільки перед своїм керівництвом, а й перед самою громадою.

15.05.2019 09:23