На Городенківщині заступниця голови облдержадміністрації Світлана Онищук вивчала проблеми життєдіяльності району

news-image
Сьогодні на Городенківщину здійснили робочу поїздку заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Степан Микицей та начальник відділу служби у справах дітей ОДА Марія Євчук.

Посадовці відвідали дитячий будинок сімейного типу у місті Городенка, поспілкувалися з батьками-вихователями та провели моніторинг проживання та виховання дітей у сім’ях.

Також Світлана Онищук зустрілася з колективом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, обговорила умови праці державних службовців, матеріально-технічне забезпечення для виконання покладених завдань.

Делегація побувала й у Тишківському стаціонарному відділенні для проживання одиноких перестарілих людей та людей з інвалідністю. Заступник голови облдержадміністарції відзначила високий рівень обслуговування мешканців району у цьому закладі.

Крім цього, Світлана Онищук розглянула звернення жителів Городенківщини щодо соціальних питань.

Насамкінець посадовець вручила державні нагороди керівнику ПФГ «Поточище» Мирославу Козло, вчителю історії Городенківської ЗОШ №1 Мирославі Олексин та медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» керівнику апарату Городенківської райдержадміністрації Степану Михайлюку.

16.10.2020 16:00