На Долинщині відбулися традиційні сільські спортивні ігри

news-image
Щоліта традиційно у Долинському районі проводять сільські спортивні ігри. Цьогоріч масове спортивне дійство відбулося у селищі Вигода. 19 команд із сіл району та селища Вигода змагалися за першість у семи видах спорту, серед них – міні-футбол, волейбол, шашки, шахи, армреслінг, піднімання гирі та перетягування канату.

Спортивний захід розпочався із благословення місцевих священнослужителів. Перед стартом молодих спортсменів привітали голова райдержадміністрації Юрій Мазур, селищний голова Вигоди Ярослав Наум та голова всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Михайло Вінтоняк.

У всіх видах спорту кожна із команд активно проявила вправність та майстерність. За підсумками змагань І-ше загальнокомандне місце здобули гравці із селища Вигода, ІІ місце - із села Новишин та ІІІ місце зайняла команда із села Кропивник. До п’ятірки лідерів також увійшли команди  сіл Новоселиця та Шевченкове.

Переможців та учасників сільських спортивних ігор нагородив грамотами, кубками та медалями  директор районного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Роман Лопух. Також подяками було відзначено організаторів, за сприяння яких вдалося провести спортивний захід, ветеранів спорту, які впродовж багатьох років підтримують спортивні традиції нашого регіону. А в дарунок голова РДА Юрій Мазур вручив селищному голові Вигоди спортивний інвентар для активного дозвілля дітей та молоді селища.

Відзначимо, що розвиток фізичної культури та спорту є одним з важливих напрямків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Для залучення всіх верств населення до занять фізкультурою та спортом, на території району обладнано 179 спортивних споруд. Це сприяє залученню до спорту дітей та молоді у селах району.

За результатами спортивних досягнень у 2016 році Долинський район посів ІІІ місце серед районів, міст обласного підпорядкування і об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

Також Долинщина має ким пишатися – сьогодні на світовій спортивній арені наш край представляють – молоді борчині  Ілона Семків та Оксана Лівач, борці – Олександр Чернецький, Василь Рачиба і багато інших спортсменів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

15.08.2017 11:04