Міжнародна проща Вервиці за мир в Україні і єдність Церков за збереження християнських цінностей, яка проходитиме 10-11 жовтня в Погоні, буде доступна і в мережі Фейсбук

news-image
Шановні краяни!

Традиційно у цей день монастир Успіння Матері Божої збирав на спільну молитву тисячі прочан.

Проте цьогоріч, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією та пандемією коронавірусу COVID-19, організатори прощі змушені звернутися до вірян із проханням проявити особисту відповідальность та готовність послужити іншим і захистити їхнє здоров’я шляхом уважного ставлення до існуючої епідемічної загрози.

Жоден, навіть найстрашніший вірус, не може стати на заваді щирій молитві. Тому для усіх, хто хоче приєднатися до молитовних заходів, організовано онлайн трансляцію Міжнародної прощі Вервиці, яка транслюватиметься на сторінці монастиря Успіння Матері Божої, с. Погоня, у мережі Фейсбук  за посиланням https://www.facebook.com/Monastyr.Pohonia .

Окремо звертаємося до тих, хто все-таки вирішив особисто взяти участь у прощі. Задля власної безпеки та безпеки оточуючих, просимо максимально дотримуватися протиепідеміологічних заходів: користуватися масками, дезінфікувати руки, зберігати соціальну дистанцію.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та безпеки учасників прощі при вході у монастир здійснюватиметься температурний скринінг, буде організовано продаж масок та встановлено точки із дезінфекційними засобами.

Ще раз закликаємо із розумінням та усією серйозністю поставитися до існуючої ситуації!

 

09.10.2020 11:45