Марія Савка зустрілася із заступником міністра охорони здоров’я України Романом Іликом

news-image
Сьогодні з робочою поїздкою на Прикарпаття завітав заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. З цієї нагоди в облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з посадовцем, на якій також були присутні заступник голови ОДА Ігор Пасічняк та заступники директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан і Віталій Федорів.

За словами Романа Ілика, метою візиту є обговорення із медичною спільнотою Прикарпаття реформ, які вже відбуваються у медичній галузі, та тих, які заплановані до впровадження у поточному році.

Роман Ілик зауважив, що прикарпатські медики не стоять осторонь розвитку галузі та  напрацювали ряд пропозицій та ініціатив, які можуть бути реалізовані у лікарській сфері.

Під час зустрічі йшлося про реалізацію в області урядової програми «Доступні ліки», відповідно до якої з 1 квітня цього року соціально незахищені верстви населення мають змогу безоплатно отримувати медикаменти для лікування бронхіальної астми, діабету ІІ типу та серцево-судинних захворювань.

Зазначалося, що для забезпечення області медичними препаратами спрямовано 18 млн гривень. Наразі реалізовано ліків на 700 тисяч гривень.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.05.2017 15:00