Марія Савка проінспектувала хід проведення ремонту доріг на Рогатинщині в рамках Президентської програми «Велике будівництво»

news-image
Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка з робочою поїздкою побувала у Рогатинському районі та оглянула хід проведення ремонтних робіт доріг місцевого та державного значення, які здійснюються в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

«У рамках програми «Велике будівництво» ремонтуються дороги державного та місцевого значення. У 2020 році на ремонт рогатинських доріг виділено майже 30 млн гривень. Спільними зусиллями депутатського корпусу, обласної державної адміністрації  із Державного бюджету спрямовуються значні кошти на ремонт прикарпатських автошляхів, - зауважила Марія Савка. – Ми хочемо оглянути стан доріг, на яких ведуться ремонтні роботи, проаналізувати  якість їх проведення, обговорити та визначити із підрядниками терміни їх завершення. Я переконана, що цьогоріч ці роботи будуть проведені своєчасно».

Посадовиця та керівники Рогатинського району оглянули хід виконання робіт на автомобільних шляхах Стрий – Тернопіль – Кропивницький –Знам’янка (ділянка Рогатин –Лопушня) та Уїзд – Чесники.

Марія Савка наголосила, що пріоритетним завданням облдержадміністрації є залучення необхідного  фінансового ресурсу для проведення цих робіт та відповідно якісне відновлення дорожнього покриття на Прикарпатті.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo

26.08.2020 17:06