Марія Баран: Старобогородчанська ОТГ має великі перспективи

news-image
Регіональний консультант з організаційно-правових питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує АМУ за підтримки USAID) Марія Баран переконана, що 25 жовтня торік жителі Старобогородчанської ОТГ зробили перший спільний крок, спрямований на формування тієї команди професіоналів, яка зможе створити гідні умови життя для кожної людини.

«З того часу в громаді зроблено чимало, — розповіла Марія Баран. — Сформовано бюджет об’єднаної територіальної громади на 2016 рік; апарат новоутвореної об’єднаної територіальної громади; налагоджено надання послуг у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури та спорту тощо. І це тільки початок успішного розвитку цієї громади. Адже команда, яка трудиться під керівництвом Ярослава Здерки, успішно працює над залученням фінансових ресурсів для розвитку громади. Старобогородчанці отримають 4,5 млн. грн. інфраструктурної субвенції, вони подали 4 проекти на участь у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку. Також Старобогородчанська ОТГ увійшла до 2-го туру конкурсу зі створення центрів надання адміністративних послуг за фінансування проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). А на конкурс подали заявки аж 103 громади.»

Отож, як наголосила Марія Баран, успіх залежить від вчасно прийнятого сміливого рішення. Старобогородчанська громада зробила цей знаковий крок і об’єдналася, отримала повноваження, фінансові ресурси, а також велику відповідальність, сформувала команду кваліфікованих працівників, і нині трудиться доволі успішно. Експерт вважає, що Старобогородчанська ОТГ — це нині яскравий приклад для наслідування щодо організації життя в громаді, а її голова Ярослав Здерка — це сильний лідер, який знає що і як треба робити, тому об’єднана громада має великі перспективи. 

 

01.04.2016 15:19