Майбутнім управлінцям розповіли про нову систему обслуговування громадян Пенсійним фондом

news-image
У головне управління Пенсійного фонду України в області на День відкритих дверей завітали слухачі магістратури кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Привів їх перший начальник обласного управління Фонду, а нині доцент цієї кафедри, кандидат філософських наук Ярослав Арабчук.

– Мені відомо, що Пенсійний фонд до кінця року перейде на нову систему обслуговування громадян, – зазначив Ярослав Ілліч, частий гість головного управління. – А майбутнім управлінцям  дуже цікаво дізнатися про неї докладніше. Адже ця система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. І їм доведеться працювати в цих умовах.

Гості мали змогу ознайомитись із завданнями і функціями органів Пенсійного фонду України. Фахівці головного управління продемонстрували, як нова система обслуговування громадян забезпечить відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи, дистанційне обслуговування та мінімізацію людського фактору. При цьому найбільше питань задавали начальнику управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Анатолію Жиленку.

– Вже нині, на початку переходу на нову систему обслуговування громадян, кількість територіальних управлінь скоротилася із 17 до 12, – повідомив Анатолій Миколайович. – Це дає нам можливість оптимізувати процеси і перейти до нових автоматизованих форм роботи.

Майбутні управлінці також дізнались про ресурсні можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

25.05.2016 08:13