Майбутні поліцейські Прикарпаття склали присягу

news-image
Сьогодні в Івано-Франківську понад півсотні курсантів Національної академії внутрішніх справ склали присягу на вірність Україні та її народу.

Участь в урочистостях взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, проректор Національної академії внутрішніх справ Андрій Запотоцький, начальник головного управління Національної поліції Володимир Голубош, начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький,  представники міської ради та громадськість.

Захід розпочався з нового офіційного вітання поліцейських “Слава Україні! – Героям Слава!”.

 «Сьогоднішній день найважливіший у вашому житті і має закарбуватись у вашій свідомості назавжди. Знаковим є те, що ви складаєте присягу на вірність українському народу на передодні  Дня захисника України. Ця клятва є однією з найважливіших. Це те непорушне слово, ціна якого більша за життя. Попереду у вас нелегкий шлях – володіння небезпечною, але вкрай важливою для суспільства професією поліцейського. Від сьогодні у будь-який час доби ви маєте прийти на допомогу всім, хто її потребує», - зазначив у вітальному слові Ігор Пасічняк.

Почесне завдання прочитати клятву курсанта Національної академії внутрішніх справ надали першокурснику Богдану Левчику.

12.10.2018 13:35