Кращих прикарпатських освітян, які працюють задля розвитку спорту, відзначили нагородами

news-image
Сьогодні з нагоди свят Дня фізичної культури та спорту України, Міжнародного Дня студентського спорту, Дня вчителя під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Євгена Фербея були підведені підсумки з розвитку фізичного виховання в закладах освіти Прикарпаття у 2019-2020 роках.

У рамках цієї події були нагороджені кращі працівники цієї галузі грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради та відзнаками комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаючи присутніх, від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва, Євген Фербей наголосив:  «Івано-Франківщина багата на таланти, у тому числі й у спортивній галузі. Наше завдання дати можливість у якісних умовах розвиватися як молодим, так і досвідченим спортсменам. Прикарпаття, в найближчому майбутньому, окрім туристичного, духовного і культурного магніту, має шанс стати щей спортивним краєм. Це завдяки тим спортивним об’єктам, які вже відремонтовані або ще реконструюються. Але найважливішим у цьому є все ж таки викладачі, тренери, керівники закладів освіти, які безпосередньо працюють з дітьми й досягають відповідних результатів».

Цей захід відбувся за участі голови постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова Юрія Черневого,  радника голови комітету фізичної культури та спорту при  Міністерстві освіти і науки України Сергія Антропова, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігора Цепенди, керівника регіонального комітету з питань фізичної культури та спорту при департаменаті освіти, науки та молодіжної політики ОДА Михайла Стефанківа, заступника директора департаменту  освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігора Гаврилюка.

 

05.10.2020 16:37