Косівська гірськолижна дитячо-юнацька школа має належати територіальним громадам

news-image
Таку думку висловили піж час наради з приводу вирішення майбутнього Косівської гірськолижної дитячо-юнацької спортивної школи, яку 5 листопада цього року провів голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук, Косівський міський голова Юрій Плосконос та Городянський сільський голова Василь Пророчук.

Під час обговорення порушеного питання Богдан Марчук зазначив, що в жодному випадку не можна допустити занепад спортивної школи, її матеріальної бази. Нинішні старання – для молоді, прийдешніх поколінь, які люблять спорт та не уявляють без нього свого життя. «Канатна дорога на горі Михалковій упродовж трьох років не функціонує. Ми повинні зробити все, щоб спортивна галузь у краї отримала новий розвиток. Для цього необхідне залучення значних інвестиційних коштів. Та, найперше, – школа і її матеріальна база мають бути надбанням місцевих територіальних громад», – додав Б.Марчук.

У результаті наради було вирішено надіслати листа голові обласної крайової ради ФСТ «Україна» з проханням передати Косівську гірськолижну дитячо-юнацької спортивну школу та її матеріальну базу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

07.11.2018 13:21