Конкурс «Знай і люби свій рідний край!» відбувся у Косові

news-image
Днями столиця декоративно-ужиткового мистецтва Косів на один день стала «меккою» юних талантів – майстрів народних промислів, учасників обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!».

Зі всієї області сюди з’їхались понад 300 учасників гуртків декоративно-прикладного мистецтва, щоб продемонструвати свої вміння та майстерність. По-суті, це не тільки змагання гуртківців, а й їх наставників. 

У відкритті заходу взяли участь директор Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Галина Юрчишин, директор Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва Роман Стеф’юк, доцент Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Йосип Приймак. Окрім того, оцінювали майстерність учасників конкурсу викладачі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ і Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва.

Другою за чисельністю (після господарів-косівчан) делегацією обласного конкурсу «Знай і люби свій рідний край!» була делегація Долинщини, яку представляли 16 гуртківців Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Вони змагались у 7 з 10 конкурсних номінацій: художнє різьблення по дереву, художня вишивка, ткацтво,  художня обробка шкіри, вироби з природних матеріалів, батик, бісероплетіння.

21.03.2018 11:09