Конкурс «Календар покоління гідності» наближається до завершення

news-image
Шановні друзі!

Наш конкурс «Календар покоління гідності», організатором якого є департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,  невпинно  наближається до свого логічного завершення. Дякуємо усім, хто  знайшов час і бажання та надав нам свої роботи. Залишилося  обрати з них 12 кращих. І для цього нам потрібна Ваша допомога.

Усі роботи розміщено у групі «Календар покоління гідності» в соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/965859450142366/965882523473392/?notif_t=group_activity  в окремих  альбомах за місяцями. Просимо проголосувати за ті, які, на Вашу думку, є кращими, а при бажанні – ще й висловити свою думку. 

Відповідно до Положення (http://www.if.gov.ua/files/new_1506.pdf) 7 жовтня  голосування закінчиться і за його результатами під час  підсумкового засідання конкурсної комісії буде  визначено 12 переможців конкурсу, з робіт яких Організатором конкурсу видається перекидний календар на 2016 рік.

Тож запрошуємо усіх долучитися до голосування!

P.S. Не забуваймо, що гідність проявляється не лише під час революцій, а потім зображується на малюнках, вона  повинна стати частиною нашої ментальності, складовою нашого внутрішнього «Я», тому пам’ятайте про «Правило чесної гри» і голосуйте справедливо і чесно, не «накручуючи» голосів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

01.10.2015 16:19