Канадські поліцейські поділилися досвідом із прикарпатськими колегами

news-image
Поліцейських вчитимуть взаємодіяти і співпрацювати з людьми без застосування заходів примусу.

Як інформують в секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, 12 березня розпочався чотириденний курс «Дії поліцейських у кризових ситуаціях – деескалація». Основною метою курсу з деескалації є формування довіри та співпраці з людьми, а також вирішення складних ситуацій без застосування будь-яких заходів примусу. Тренінгове навчання організували та проводять інструктори з Канади Стефан Берубе та Тара Норман.

До участі залучено 21 працівника, серед яких поліцейські тренінгового центру головного управління Національної поліції в області, позаштатні працівники з вогневої, тактичної та фізичної підготовки, а також патрульні поліцейські.

Під час тренінгу учасники слухають лекції, проходять сценарії розгляду реальних ситуацій, які трапляються в роботі правоохоронців, а також застосовують на практиці отримані знання під час навчання.

Із закордонними гостями поспілкувався начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош. Керівник поліції додав, що досвід канадських колег допоможе покращити професійні навички дій у кризових ситуаціях.

По завершенню курсу поліцейські мають здобуті знання не лише застосовувати в своїй роботі, а й ділитися досвідом із колегам.

14.03.2019 16:13