Івано-Франківщина та Донеччина спільно реалізовуватимуть проекти у різних сферах

news-image
У квітні делегація Прикарпаття у рамках програми «Змінимо країну разом» відвідає міста Донецької області та представить проекти, які реалізовуватимуться у різних соціально-економічних галузях. Про це сьогодні йшлося під час наради за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, керівника, менеджера із комунікації та куратор проекту від Івано-Франківської області, а також керівників профільних структурних підрозділів ОДА.

Зокрема, присутні висловили ряд пропозицій для обопільної співпраці та створення спільних проектів для реалізації у сфері освіти, спорту, культури, туризму, сільського господарства, промисловості та інформаційної сфери. Так, до прикладу, було запропоновано організувати на території області  пленери художників, фотовиставки, міжрегіональні вокальні і танцювальні представлення. Окрім того, задля популяризації місцевих традицій громад планується створення спільних міжрегіональних культурних заходів. Також театрали Прикарпаття та митці обласної філармонії мають на меті презентувати власні доробки на теренах Донеччини, зокрема, провести гастролі театру із презентаціями патріотичних та легкожанрових вистав. Творчі колективи зі Сходу країни радо вітатимуть на міжнародних та обласних фестивалях, які проходитимуть на Івано-Франківщині.

Йшлося і про співпрацю у сфері туристичної індустрії. Власне, було запропоновано провести навчально-ознайомчий тур для гостей з Донеччини щодо розвитку сільських зелених садиб. Також фахівці управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА висловили пропозицію щодо створення спільного відеоролику про туристичні цікавинки та маршрути в обох регіонах.

Планується і спільна робота у галузі малого і середньо бізнесу. На прикладі створення центрів надання адміністративних послуг прикарпатці пропонують розвивати сферу послуг у Донецький області. Також підприємці охоче ділитимуться досвідом щодо розвитку соціального підприємництва.

Слід додати, що спільна робота проводитиметься у освітній галузі та сфері спорту. Для дітей будуть організовані спільні дитячі табори, спартакіади, спортивні школи.

У рамках двох регіонів триватиме співпраця й в інформаційному просторі, проводитимуться спільні телемости, прямі телевізійні та радіо включення. За участю експертів та фахівців обговорюватимуться проблемні питання, які хвилюють жителів Івано-Франківщини та Донеччини.

06.03.2020 13:09