Інвестиційний паспорт може стати рушійною силою розвитку області та джерелом нових рішень для бізнесу

news-image
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю керівників структурних підрозділів ОДА та представників проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, відбулася нарада з підготовки інвестиційного паспорту області.

«Питання, яке цікавить обласну державну адміністрацію – це створення інвестиційного паспорту, який є обов’язковим документом для території, яка зацікавлена в залученні внутрішніх та закордонних інвестицій. Сьогодні ми бачимо напрямки розвитку області, які необхідно висвітлити у ньому. Цей паспорт може стати рушійною силою розвитку області та джерелом нових рішень для бізнесу», - наголосила, відкриваючи нараду, Марія Савка.

Також посадовець зауважила, що структурним підрозділам облдержадміністрації, фахівцям проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС необхідно закумулювати зусилля щодо його підготовки до 20 квітня цього року.

Важливо зазначити, що в цьому документі необхідно зібрати та структурувати  інформацію про Івано-Франківщину, зокрема, людські ресурси, соціально-економічний розвиток, зовнішньо-економічну, туристичну діяльність, а також довідкову інформацію для бізнесу.

Додамо, що планується випустити 500 україномовних та стільки ж  англомовних примірників  у форматі А4. Ексклюзивність цього документу полягає не тільки у великому об’ємі  інформації, але і у його подачі. У паспорті будуть зібрані матеріали, які зможуть привабити потенційних інвесторів Прикарпаття.

 

 

 

27.03.2018 17:05