Інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку працюватимуть на благо Івано-Франківщини

news-image
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання регіональної комісії із оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Під час засідання були розглянуті питання про проведення оцінки проектів, що можуть реалізовуватись у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та формування загального рейтингового списку проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі. 

«На сьогодні на конкурс поступив 171 проект, зокрема, 13 проектів спрямовані на розвиток спорту, 56 – вдосконалення енергоефективних заходів у закладах освіти й медицини, 67 - реконструкцію й будівництво доріг, 35 – придбання спецтехніки, очисних споруд у заклади культури. Сьогодні є можливість реалізації інвестиційних програм та проектів, вони повинні спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентоздатних й інвестиційно-привабливих територіальних громад», - розповіла Марія Савка.

Було обрано методику проведення оцінки нових цьогорічних інвестиційних проектів та програм.

З поданих конкурсній комісії пропозицій буде сформовано рейтинговий список проектів для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Члени комісії опрацьовують та розглядають проекти, які надходять для конкурсного відбору.

13.01.2020 15:59