«Галичина» подякувала Пенсійному фонду за тісну співпрацю

news-image
У рамках відзначення дня народження популярної на Прикарпатті газети «Галичина» головний редактор Петро Парипа відвідав головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області з почесною місією – висловити партнерам свою оцінку тісної співпраці.

Петро Парипа у своєму виступі зазначив, що для області, де три працюючі громадяни «утримують» чотирьох пенсіонерів, дуже важливо своєчасно подавати інформацію про визначальну роль страхового стажу в розмірі отримуваних пенсій. Адже це сприяє усвідомленню потреби легалізації заробітної плати, яка набула особливої гостроти.

Петро Парипа вручив першому заступнику начальника головного управління Валерію Семанишину подяку редакції газети. Він також відзначив співпрацю з головним спеціалістом ПФУ в області  Володимиром Криворучком, теж нагородивши його подякою за налагодження тісної інформаційної співпраці  та державницький підхід до цієї справи.

– Ця подія, з одного боку, звична тим, що про своїх партнерів ми згадуємо здебільшого під час урочистостей,  – прокоментував ситуацію перший заступник начальника головного управління Валерій Семанишин. – А з другого – унікальна тим, що не Пенсійний фонд пресі, а редакція газети висловлює вдячність за тісну співпрацю.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.05.2016 16:12