Фахівці ОДА взяли участь у семінарі щодо планування кампанії з імунізації

news-image
18 грудня у Києві розпочався дводенний Національний семінар з верифікації даних вакцинального статусу школярів та мікропланування заходів з імунізації.

Серед учасників семінару з Прикарпаття – головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Підвербецька, в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький та головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Оксана Савчук.

Протягом цих днів представників різних регіонів України інформували про цінність процесу верифікації даних для планування програм та кампанії з імунізації. Присутні обговорювали і міжгалузеву координацію між управліннями освіти та охорони здоров’я на регіональному рівні, а також адаптовували до регіонального контексту країни глобальні рекомендації ВООЗ щодо заходів з мікропланування.

Доповідачі наголошували, що реформа охорони здоров’я дає можливість покращити ефективність програми імунопрофілактики у досягненні популяційного захисту від вакцинокерованих хвороб. Очікуваний результат такий – команди з усіх регіонів підготовлені та оснащенні для проведення верифікації даних та планування ефективних заходів з імунізації серед цільових груп у кожному регіоні.

19.12.2019 15:18