Фахівці Держпродспожислужби зустрілися з посадовцями Верхнянської ОТГ щодо захисту прав споживачів

news-image
Спеціалісти управління захисту споживачів, сектору контролю за регульованими цінами та Калуського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в області провели виїзну нараду з керівниками структурних підрозділів, сільськими старостами Верхнянської об’єднаної територіальної громади.

Захід організували з метою реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року,  затвердженої урядом в грудні 2017 року.

У ході зустрічі спеціалісти Держпродспоживслужби торкнулися проблемних питань у сфері захисту прав споживачів та можливих шляхів їх вирішення, роз’яснили основні норми законодавства про рекламу та антитютюнового законодавства, надали практичні рекомендації з питань формування тарифів на житлово-комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, вивозу твердих побутових відходів тощо.

Крім того, працівникам ОТГ надали допомогу при наданні послуг центром надання адміністративних послуг щодо прийому споживачів, оформленні заяв та повідомлень про небезпечну продукцію.

Під час наради начальник Калуського районного управління Григорій Химич окреслив основні завдання, напрямки роботи Держпродспоживслужби, вказав на необхідності співпраці з органами місцевого самоврядування. В свою чергу начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Калуського районного управління Оксана Ананєвич ознайомила присутніх з регламентами взаємодії органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та Держпродспоживслужби при проведенні робіт із використання пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських  культур, порядком організації масових заходів з метою недопущення виникнення епідускладнень.

05.12.2018 15:27