Емерити теж мають право на отримання пенсії

news-image
Минулого тижня працівники управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську провели в консисторії Української Автокефальної Православної церкви Київського Патріархату Івано-Франківської єпархії день Пенсійного фонду.

Представників релігійної громади було поінформовано про зміни розміру мінімальної заробітної плати та розміру мінімального страхового внеску з 1 січня 2017 року та умови зарахування стажу роботи в повному обсязі, а особливу увагу пенсійники звернули на питання легалізації заробітної плати.

Під час зустрічі начальник відділу платежів до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську Уляна Боцюрко роз’яснювала настоятелям православних церков області, що у зв’язку зі зміною розміру мінімальної заробітної плати 3200 гривень змінився розмір страхового стажу, який нині складає 704 гривень щомісячно. А він є визначальним при нарахуванні призначеної (за наявності 15 років страхового стажу) пенсії.

Присутнім було роздано пам’ятки про набуття страхового стажу, в яких наголошено на перевагах отримання легальних доходів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

13.02.2017 13:06