Доступна медицина – допомога поруч!

news-image
Днями голова Долинської РДА Віктор Лаврик вручив для працівників Великотур’янської амбулаторії новий автомобіль «Renault Duster», придбаний за державною програмою для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях.

- Це не автомобілі швидкої, це авто для лікарів, які працюватимуть в амбулаторіях і які необхідні для того,щоб якомога швидше дістатись до пацієнта чи провести виїзний прийом. Сучасний автомобіль допоможе наблизити медицину до людей, - зазначив Віктор Лаврик.

Крім того, основне завдання кожного сімейного лікаря – профілактика здоров’я своїх пацієнтів. Завдяки спеціалізованому автомобілю лікарі зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

Загалом службовий автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя за короткий термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя.

27.01.2020 13:04