Доручення голови облдержадміністрації Олега Гончарука щодо вивезення з приміських сіл Хриплин та Микитинці незаконно завезеного сміття зі Львова виконано

news-image
Станом на 14 липня доручення голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука щодо вивезення з територій приміських сіл Хриплин та Микитинці незаконно завезеного зі Львова сміття виконано. Про це повідомив заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, який побував на місці, де було незаконно звалене сміття у с. Микитинці Івано-Франківської міської ради.

Андрій Пліхтяк наголосив, що завдяки розробленим облдержадміністрацією заходам, спільно з Івано-Франківською міською радою усі відходи, які були завезені з міста Львова у приміські села Хриплин та Микитинці на сьогоднішній день прибрані та перевезені на полігон ТПВ у с. Рибне. «Обласна влада доклала максимум зусиль, щоб оперативно вирішити це проблемне питання, залучивши відповідні служби та підприємців», - підкреслив посадовець.

Важливо зауважити, що облдержадміністрація й надалі буде здійснювати усі необхідні заходи щодо попередження незаконного завезення сміття на територію Івано-Франківщини.

На даний час правоохоронними органами проводяться оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до організації та незаконного викидання у населених пунктах області побутових відходів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

14.07.2017 17:00