До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 70 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів

news-image
З початку року до місцевих бюджетів надійшло 66,7 млн грн акцизного податку з реалізації суб\'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що на 3,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в  Івано-Франківській  області.

Податківці нагадують, що відповідно до положень Податкового кодексу України, суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у разі наявності відповідної ліцензії.

Вартість ліцензії на кожне місце торгівлі алкогольними напоями становить 8 тисяч гривень на рік, а на території сіл і селищ – 500 гривень. Плата за ліцензію на торгівлю тютюновими виробами складає 2 тисячі гривень, на території сіл і селищ – 250 гривень на кожне місце торгівлі.

Так, за п’ять місяців п.р. платникам податків видано 2880 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, з них 1601 – на роздрібну торгівлю алкоголем та 1279 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. За придбані ліцензії бізнес сплатив до місцевих бюджетів майже 8,2  млн гривень.

27.06.2019 10:24