Для тимчасово безробітних провели семінар із питань легального працевлаштування

news-image
Днями в Косівському районному центрі зайнятості за участю представників об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбувся семінар для безробітних на тему «Працюй легально – заробляй страховий стаж».

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Намистюк ознайомила  присутніх із перевагами легального працевлаштування, акцентувала на проблемах отримування заробітної плати «у конверті», що позбавляє людей соціального захисту, оскільки  пенсія призначається із офіційно нарахованої суми заробітної плати. А також відзначила основні аспекти пенсійної реформи в Україні, яка має на меті осучаснення пенсій, стимулювання працюючого населення до сплати єдиного соціального внеску із легальної заробітної плати та зауважила, що проект законодавчого акту передбачає вимоги до збільшення страхового стажу для призначення пенсії.

Своєю чергою, завідувач сектору роботи із персоналом Василь Баричко розповідав про переваги використання веб-порталу Пенсійного фонду України. За його словами, кожен працюючий житель Косівщини може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.08.2017 09:06